Naujienos

DOLOMIA vanduo

Pripažintas puikus aukščiausios kokybės vanduo, itališkos kokybės simbolis.

Mineralinis vanduo „Dolomia“ parduodamas keliose pasaulio šalyse.

Aukščiausios klasės restoranai ir prestižinės vietos „Dolomia“ pasirenka ir dėl aukštos kokybės mineralinio vandens, ir dėl išskirtinio pakuočių dizaino.

  

 

Dėl išskirtinio grynumo - beveik nėra arseno ir nitratų - ir dėl vertingų mineralų, tokių kaip kalcis, magnis ir bikarbonatas, koncentracijos, būtinos palaikant kūno druskos ir vandens balansą. "Dolomia" vanduo išsiskiria natūraliai ištirpusio deguonies (10,5 mg / l) ir natūraliai šarminio pH (8,1) koncentracija.

 

POLISHED LONDON 

 

 

Polished London – Turėk nepriekaištingą šypseną! 

•Apdovanojimus pelnę dantų balinimo produktai be peroksido; 

•Veganiški ir gyvūnams draugiški produktai; 

•Pagaminta JK odontologų.

 

POLISHED LONDON "FEMME BEAUTY"

Veganiški, prabangūs grožio produktai. Asortimentas, skirtas papildyti jūsų grožio režimą, tuo pačiu suteiks Jūsų odai spalvingą švytintį žvilgesį!

„Lumi Glow“ produktas sumaišytas su šviesą atspindinčiais mikro perlais, kad odai akimirksniu suteiktų kūno švytėjimą, ir užpilamas vynuogių aliejumi, kuris padeda sumažinti raukšlių ir randų atsiradimą.
„Lumi Mist“ formulė praturtinta ramunėlių žiedų ekstraktu, siekiant nuraminti odos sudirgimus; kofeinas, siekiant kovoti su paraudusia oda ir sumažinti tamsius ratilus aplink akis; ir agurkai, vitamino C kiekiui padidinti.

 

SAUGIEMS SUSITIKIMAMS...

Higienos priemonės

Rankų ir paviršių dezinfekantas - higieninei rankų dezinfekcijai visuomenės paskirties objektuose ir viešojo maitinimo įstaigose. 
Antibakterinis gelis, rankoms valyti - nesausina, nedirgina, o puikiai drėkina ir minkština Jūsų rankų odą. Naudojant antibakterinį gelį be vandens, be muilo pašalinama 99% virusų ir  bakterijų, tai įrodyta bandymais.
Begreat® nitrilo pirštinės (rožinės) - Nepudruotos, be latekso, universalios formos. Pakuotėje 100 vnt. Dydžiai S/M.  
Vienkartinės pirštinės VINYLEX (baltos) - Vinilinės, pudruotos, nesterilios pirštinės. Tinka žmonėms alergiškiems lateksui. Tinka naudoti, dirbant su maisto produktais. Pakuotėje 100 vnt. Dydis L. 

 

Veido apsauginė kaukė N95 - Reguliuojamas nosies spaustukas. Minkštas kaukės vidus.Puikiai priglunda prie veido. Nedirgina veido odos, nesukelia jautrumo. Daugiasluoksnė filtro medžiaga: pralaidi orui, dulkėms - nepralaidi, filtruojama.
Soliariumo purkštukas "MegaClean" - soliariumo valymui skirtas purkštukas MegaClean. Galintis atlikti daugiau nei 10.000 papurškimų.

 

 

 

RYŠKŪS IR NUOTAIKINGI - SOLIARIUMO KREMAI!

„Devoted Creations“ – unikalūs soliariumo kremai, gaminami iš geriausių ir kokybiškiausių ingridientų. Pagrindinis naudojamas ingridientas – alavijas. „Devoted Creations“ nuolatos bendradarbiauja su kosmetikos įmonėmis bei chemikais iš viso pasaulio, siekdami sukurti pačius geriausius ir efektyviausius produktus. Dar vienas svarbus faktas -„Devoted Creatios“ testuodami savo produktus neatlieka bandymų su gyvūnais, o dalį uždirbto pelno skiria labdaros organizacijoms.

  

  

© 2021 ELITSUN. Visos teisės saugomos.

Daugiau negu TIK el. parduotuvių nuoma: WebTrade