Sunshot + Vit. D įdegio aktyvatorius Mangų skonio 80 ml

SUNSHOT + vit. D3 - išgerkite ir net 3 min. deginkitės trumpiau! Sunshot – tai maisto papildas, praturtintas beta karotinu, alaviju, vitaminais A, C, E ir D3!  

Prekės kodas: WYSSSmango
Įvertinimas: Nėra įvertinimo
Statusas: Yra prekyboje
3.49 €

Daugiau informacijos

1. SunShot sudėtyje esančio beta karotino ir vitaminų dėka įdegis greičiau pasiekiamas, mažiau nusiplauna ir ilgiau išsilaiko.

2. “Elitsun” rekomenduoja gerti SunShot kas kart lankantis soliariume, bet degintis ne ilgiau nei 7-8 min. Taip Jūsų oda nepripras prie ilgo laiko deginantis soliariume ir reikės vis mažiau minučių. 

3. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, būtina naudoti soliariumo kremą bei gerti SunShot, kuris ne tik skatina ir puoselėja Jūsų įdegį, bet ir rūpinasi Jūsų oda. 

4. Jei skaičiuosime 2-3 min. kainą soliariume bei SunShot kainą - įdegio seansas Jums net atpigs!

Naudojimas:

SunShot – įdegio spartintuvą, išgerkite 5-15min. prieš deginimosi seansą ir deginkitės net 2-3 min. trumpiau nei įprastai. SunShot supakuoti po 80 ml. - idealiai tinka vežtis į kelionę, jei planuojate degintis. 

Beta karotinas padeda palaikyti sveiką odos būklę, apsaugo organizmą nuo kenksmingų laisvųjų radikalų, atsirandančių dėl UV- atitolinamas odos senėjimo procesas. Beta karotinas skatina viršutinio odos sluoksnio ląstelių dalijimąsi - oda greičiau atsinaujina, tuo pačiu suteikia odai patrauklų atspalvį išlaikydamas odoje įdegį dar ilgiau.

Alavijas - apsaugo nuo UV, ne tik atkuria bet ir drėkina oda.

Vitaminas A – minkština odą ir stipriai veikia prieš odos ragėjimą.

Vitaminas C - svarbus kolageno sintezei. Apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų, kurios greitina senėjimo procesą.

Vitaminas E - jis skatina odos gijimą , taip pat stiprus antioksidantas, saugantis nuo senėjimo procesų ir žalingo aplinkos poveikio.

Vitaminas D3 - kai gyvename nutolę nuo pusiaujo ir saulėtomis dienomis galime pasidžiaugti gana retai, patiriame vitamino D3 stygių. „Saulės“ vitaminas D3 stiprina imuninę sistemą. 

Skonis - mangų. 

Įvertinimas

Tik prisijungę vartotojai gali vertinti prekes
Vartotojų įvertinimas:
Ergonomika: - - -
Dizainas: - - -
Pateisinti lūkesčiai: - - -
Kaina / kokybė: - - -
 

Vartotojų komentarai

[ Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. ]

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!

Pasiteirauti apie prekę

© 2024 ELITSUN. Visos teisės saugomos.

Daugiau negu TIK el. parduotuvių nuoma: WebTrade