SlowSunday Aloe gel paakių kaukė 60 vnt.

Pavargote nuo tamsių ratilų ir raukšlių ir norite, kad jūsų akys spindėtų? Nesijaudink! Ši paakių kaukė turi natūralių organinių ingredientų, įskaitant alavijo ekstraktą  ir kt. Botaniniai ingredientai gali veiksmingai sumažinti paburkimą ir pašviesinti tamsius ratilus, kolagenas kovoja su raukšlėmis. Pasiruoškite atsikratyti šių problemų – nusipelnėte turėti mūsų alavijo  akių pleistrus.
 
Sumažinkite tamsius ratilus ir raukšles: alavijo ekstraktas, esantis paakių kaukėse nuo tamsių ratilų ir paburkimo, drėkina odą, šviesina paakių sritį ir pašalina tamsius ratilus.
Prekės kodas: slowsundayeye
Įvertinimas: Nėra įvertinimo
Statusas: Yra prekyboje
29.99 €

Daugiau informacijos

Lengva naudoti: Nuvalykite odą, nuimkite paakių kaukę ir uždėkite 15-20 minučių, kol oda visiškai susigers. Mūsų alavijų lopai po akimis yra neslidūs ir gali būti dėvimi gulint ar sėdint žiūrint televizorių. Gydydami akis drąsiai atlikite bet kokius veiksmus.
 
Geriausia dovana akių gydymui: 30 porų profesionalių paakių kaukių nuo tamsių ratilų ir paburkimo visiškai atitinka jūsų paakių odos priežiūros poreikius, todėl tai puiki dovana šeimai ir draugams ar bet kokiam vakarėliui. Mėgaukitės paakių kaukių odos priežiūros patirtimi su draugais ir pasirūpinkite geriausia akių odos priežiūra.
 
Platus naudojimas:  akių pleistras tinka visų tipų odai, o kadangi juose nėra alkoholio, galima naudoti ir jautrią odą, todėl tiek moterys, tiek vyrai gali juos naudoti akių odos procedūroms. Tikimės, kad jums patiks mūsų kaukė po akimis tamsūs ratilai ir paburkimai.

Įvertinimas

Tik prisijungę vartotojai gali vertinti prekes
Vartotojų įvertinimas:
Ergonomika: - - -
Dizainas: - - -
Pateisinti lūkesčiai: - - -
Kaina / kokybė: - - -
 

Vartotojų komentarai

[ Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. ]

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!

Pasiteirauti apie prekę

© 2024 ELITSUN. Visos teisės saugomos.

Daugiau negu TIK el. parduotuvių nuoma: WebTrade