MKS ECO (MARRAKESH) OIL ORIGINAL PLAUKŲ ALIEJUS, 60 ML.

MKS eco – tai prekinis ženklas, kuriantis aukščiausios kokybės plaukų ir kūno priežiūros produktus, kurių gamybai naudojamos natūralios sudedamosios medžiagos. Šio prekės ženklo produktai garsėja turtingomis sudedamosiomis medžiagomis, tokiomis kaip: kanapių sėklų ir argano aliejais.

Prekės kodas: MKS.al.org.
Įvertinimas: Nėra įvertinimo
Statusas: Yra prekyboje
27.90 €

Daugiau informacijos

Nepriekaištingas blizgesys kartu su ,,MKS eco Oil'' plaukų aliejumi garantuotas. Argano ir kanapių sėklų aliejaus mišinys veikia kaip ypatingas eliksyras, kuris padeda ženkliai pagerinti plaukų išvaizdą ir pojūtį, todėl jis tapo daugybę apdovanojimų pelniusiu grožio specialistų pasirinkimu visame pasaulyje. Šis aliejus gerina plaukų būklę ir tekstūrą, neleidžia plaukams pūstis, suteikia natūralaus blizgesio, perpus sutrumpina džiovinimo laiką.

Mūsų bestseller'is "MKS eco Oil" (originalaus kvapo) plaukų aliejus dėl savo apdovanojimų yra pripažintas, kaip geriausias pasirinkimas tarp garsiausių plaukų specialistų ir aukščiausios klasės kirpyklų visame pasaulyje. Jo sudėtis gausi argano aliejaus iš Maroko ir kanapių sėklų aliejaus mišinio, kurie drėkina ir maitina plaukus, suteikia glotnumo, neleidžia pūstis ir padaro juos paklusnesnius. Naudojamas ant drėgnų arba sausų plaukų, ,,MKS eco Oil'' plaukų aliejus ženkliai pagerina bendrą plaukų būklę ir tekstūrą, todėl plaukai tampa šilkiniai, glotnūs, žvilgantys ir lengvai suvaldomi. ,,MKS eco Oil'' plaukų aliejus yra įvairių kvapų, todėl jūsų plaukai gali kvepėti taip pat gerai, kaip ir atrodo. 

Įvertinimas

Tik prisijungę vartotojai gali vertinti prekes
Vartotojų įvertinimas:
Ergonomika: - - -
Dizainas: - - -
Pateisinti lūkesčiai: - - -
Kaina / kokybė: - - -
 

Vartotojų komentarai

[ Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. ]

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!

Pasiteirauti apie prekę

© 2024 ELITSUN. Visos teisės saugomos.

Daugiau negu TIK el. parduotuvių nuoma: WebTrade