MKS ECO (MARRAKESH) ENDZ PRIEMONĖ IŠSIŠAKOJUSIEMS GALIUKAMS 118 ml.

MKS eco – tai prekinis ženklas, kuriantis aukščiausios kokybės plaukų ir kūno priežiūros produktus, kurių gamybai naudojamos natūralios sudedamosios medžiagos. Šio prekės ženklo produktai garsėja turtingomis sudedamosiomis medžiagomis, tokiomis kaip: kanapių sėklų ir argano aliejais.

Prekės kodas: MKS.endz
Įvertinimas: Nėra įvertinimo
Statusas: Yra prekyboje
22.90 €

Daugiau informacijos

"MKS eco Endz" priemone išsišakojusiems galiukams puikiai tiks, jei jums sunku suvaldyti plaukų galiukų šakojimąsi. Ši priemonė, kurios sudėtis praturtinta argano aliejais, padeda atkurti, uždaryti pažeistas plaukų vietas ir apsaugo nuo būsimų pažeidimų, kad plaukai atrodytų sveikesni ir tvirtesni. Uždaro ir atkuria skilinėjančius galiukus, stiprina plaukus ir apsaugo nuo skilinėjimo ateityje, vizualiai storina plaukų galiukus, mažiną plaukų pūtimąsi ir elektrinimąsi.

"MKS eco Endz", tai priemonė išsišakojusiems galiukams, kuri privalo atsidurti Jūsų būtiniausių plaukų priežiūros priemonių krepšelyje. Tai yra viena geriausiai parduodamų "MKS eco" produktų asortimento dalis. "MKS eco Endz" priemonės išsišakojusiems galiukams sudėtyje gausu maistingų medžiagų, tokių kaip argano aliejaus iš Maroko, plaukus stiprinančio kanapių sėklų aliejaus, hidrolizuotų kviečių baltymų ir pantenolio mišinio, kuris atkuria ir puoselėja skilinėjančius plaukų galiukus ir apsaugo juos nuo pažeidimų ateityje. Naudojant šią priemonę, plaukai nesipučia ir nesielektrina, o galiukai atrodo storesni.

Įvertinimas

Tik prisijungę vartotojai gali vertinti prekes
Vartotojų įvertinimas:
Ergonomika: - - -
Dizainas: - - -
Pateisinti lūkesčiai: - - -
Kaina / kokybė: - - -
 

Vartotojų komentarai

[ Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. ]

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!

Pasiteirauti apie prekę

© 2024 ELITSUN. Visos teisės saugomos.

Daugiau negu TIK el. parduotuvių nuoma: WebTrade