Guinot Cover Touch maskuojamoji priemonė 15ml

GUINOT laboratorija pristato naują kremą-korektorių Cover Touch, kuris ne tik slepia, maskuoja ir koreguoja odos nelygumus, bet ir padeda užgydyti uždegiminius elementus ir reguliuoja riebalų perteklių, galintį išprovokuoti naujų uždegimų atsiradimą.

Priemonė tolygiai maskuoja visus lokalius odos netobulumus, nepriklausomai nuo odos tipo ar ploto. Pudra Unicover maskuoja ir išlygina bendrą odos toną, dėl savo universalaus atspalvio prisitaiko prie natūralios odos spalvos. Dėl sudėtyje esančių optiškai maskuojančių mineralinių pigmentų gaunamas labai natūralus ir optimalus rezultatas.Užtepus priemonės vos vieną kartą, pastebimas 100%-itinis odos defektų maskavimas.

Gydomasis poveikis: reguliuoja išskiriamų riebalų (sebumo) perteklių, dėl kurių atsiranda spuogeliai. Leidžia odai kvėpuoti, sugeria riebalų perteklių ir taip neužkemša porų.

Naudojimas: pasukite tubelę „ON“ kryptimi. Tepkite priemonę po dieninio kremo, prieš arba po makiažo bazės, lokaliai ant odos, kur norite užmaskuoti odos trūkumus. Nešiokitės Cover Touch rankinėje ir prireikus naudokite bet kada.

Prekės kodas: 50688
Įvertinimas: Nėra įvertinimo
Statusas: Yra prekyboje
Kiekis sandėlyje: 2
28.50 €

Daugiau informacijos

SKAISTINAMOSIOS PRIEMONĖS
Dėmesys pavargusiai ir papilkėjusiai odai
Bet kuriuo amžiaus visų tipų odai gali prarasti skaistumą.

Įvertinimas

Tik prisijungę vartotojai gali vertinti prekes
Vartotojų įvertinimas:
Ergonomika: - - -
Dizainas: - - -
Pateisinti lūkesčiai: - - -
Kaina / kokybė: - - -
 

Vartotojų komentarai

[ Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. ]

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!

Pasiteirauti apie prekę

© 2023 ELITSUN. Visos teisės saugomos.

Daugiau negu TIK el. parduotuvių nuoma: WebTrade