Dolomia PET ELEGANT vanduo 500 ml.

„Dolomia PET ELEGANT still“ vanduo turi natūraliai švarų ir subtilų skonį.

Unikali mineralinė vandens „Dolomia“ sudėtis ir grynumas padidina gastronominę patirtį - ji puikiai tinka poroms su išskirtiniu maistu ir aukščiausiais vynais.

Unikali mineralinė kompozicija, grynumas ir natūralus šarmingumas suteikia „Dolomia“ vandeniui išskirtinį skonį, padidinantį patiekalų kokybę: jis puikiai tinka derinti su puikiu vynu ir maistu.

Dėl išskirtinio grynumo - beveik nėra arseno ir nitratų - ir dėl vertingų mineralų, tokių kaip kalcis, magnis ir bikarbonatas, koncentracijos, būtinos palaikant kūno druskos ir vandens balansą, vanduo „Dolomia“ yra puikus dietų priedas. Visoms amžiaus grupėms.

Jis išsiskiria išskirtine natūraliai ištirpusio deguonies (10,5 mg / l) ir natūraliai šarminio pH (8,1) koncentracija.

500 ml.

Prekės kodas: DPN500
Įvertinimas: Nėra įvertinimo
Statusas: Yra prekyboje
1.49 €

Daugiau informacijos

1.„Dolomia“ yra mažiausiai natūralus mineralinis vanduo natrio vandenyje JAE, kuriame beveik nėra natrio (0,16 mg / l).

2.Mikrobiologinės analizės ir eksperimentai, atlikti Pavia universiteto ir San Raffaele ligoninės Milane, viename akredituočiausių ir autoritetingiausių institutų nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu mineralinio vandens tikrinimo srityje, įrodė, kad Dolomijos vanduo yra „rekomenduojamas mažai- natrio dietos “, patvirtinančios jo atitikimą galiojančioms taisyklėms ir patvirtinantį jo diuretikų poveikį bei biologinį toleravimą.

3.2008 m. Liepos mėn. Italijos sveikatos ministerija suteikė „Acqua Dolomia“ prestižinį pripažinimą, kad jis tinkama naudoti ruošiant mišinius kūdikiams (Italijos ministro įsakymas D. M., 2008 7 25).

4.Dolomia vandens sukūrimo tikslas buvo:

sumažinti skysčių kaupimąsi organizme.

• Padidėjęs kraujospūdis;

• Pabrinkimai, patinimai;

• Širdies veiklos (kraujotakos) nepakankamumas (I50);

• Miokardo infarktas (I21–I22);

• Lėtinės inkstų ligos;

• Progresuojantis inkstų nepakankamumas;

• Įvairios kilmės arterinė hipertenzija (I10, I15) po širdies operacijų;

• Dekompensuotos kepenų ligos.

5.Italijos mokslininkai įrodė, jog Dolomia taip pat padės sumažinti skrandžio rūgštingumą bei asmenims, kurie skundžiasi skrandžio skausmais, turintiems virškinimo problemų.

6.Bendrovei suteiktas sertifikatas: ISO 9001 / UNI EN ISO 9001: 2015 už įmonės organizavimą ir kokybę, „BRC Food“ (Didžiosios Britanijos mažmeninės prekybos konsorciumas) ir IFS (Tarptautinis maisto standartas) A klasės maisto saugai.

7.Bendrovė gav okartu su ESMA (Emirates Authority Standardization and Metrology), Jungtiniuose Arabų Emyratuose, EQM (Emirates Quality Mark) sertifikatą, kuris patvirtina, kad produktas buvo išbandytas ir atitinka standartus bei, kad gamintojas turi veiksmingą kokybės valdymo sistemą. su BPOM (Indonezijos nacionaline vaistų ir maisto kontrolės agentūra) Indonezijoje dėl verslo ir produktų atitikties. kartu su Maroko sveikatos ministerija suteikė BCI FOOD maisto saugos sertifikatą. HALAL sertifikatas KOSHER sertifikatas

8.Mes geriame gryniausią mineralinį vandenį, kuris teka iš Friulian Dolomites gamtos parko, įtraukto į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, aistros ir pagarbos aplinkai. Dėl nepaliestos gamtos sukurta Dolomia skirta gerovei ir gėrimo malonumui visiems vartotojams, kurie tiki, kad ne visi vandenys yra lygūs, kurie žino, kad mūsų kūnai daugiausia sudaryti iš vandens, kurį reikia nuolat pakeisti, ir kurie todėl pasirenka tik geriausią!

Papildoma informacija apie šį sveikatos vandenį : https://www.youtube.com/watch?v=DxhoocLMPSI

Įvertinimas

Tik prisijungę vartotojai gali vertinti prekes
Vartotojų įvertinimas:
Ergonomika: - - -
Dizainas: - - -
Pateisinti lūkesčiai: - - -
Kaina / kokybė: - - -
 

Vartotojų komentarai

[ Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. ]

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!

Pasiteirauti apie prekę

© 2023 ELITSUN. Visos teisės saugomos.

Daugiau negu TIK el. parduotuvių nuoma: WebTrade