Guinot Derma Liss maskuojamoji poras sutraukianti priemonė 13ml

Akimirksniu užmaskuoja raukšles ir sutraukia poras. Veikia kaip gydomoji priemonė nuo raukšlių ir išsiplėtusių porų. Švelni pudra išlygina odos paviršių, optiški ir fiziški užpildai suteikia atjaunėjusios odos išvaizdą. Hialurono rūgšties sferiniai užpildai išsipučia ir užpildo raukšlių ir linijų griovelį, suteikiant ilgalaikį drėkinimą. Valomasis veiklusis komponentas vizualiai mažina išsiplėtusias poras, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu.

Naudojimas: po kasdienio kremo tepkite priemonę ant raukšlių, linijų ir išsiplėtusių porų. Švelniai masažuojant tepkite pirštų galiukais.

Prekės kodas: 50685
Įvertinimas: Nėra įvertinimo
Statusas: Yra prekyboje
Kiekis sandėlyje: 0
37.00 €

Daugiau informacijos

BALANSUOJAMOSIOS PRIEMONĖS
Dėmesys riebiai odai
Dėl kosmetologijos mokslo pažangos oda ir išsiplėtusios poros tapo lengvai sprendžiama problema. Įrodyto veiksmingumo ir didelės tolerancijos priemonės garantuoja riebios odos priežiūros gerą rezultatą.

VALOMOSIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Kompleksas Seboreguliator
Odos blizgesiui mažinti, išsiplėtusioms poroms sutraukti bei per didelio riebumo pasekmėms šalinti mūsų laboratorija sukūrė ir išbandė odos riebalų išsiskyrimo reguliuojančius kompleksus.
Kompleksas Sebocidine
GUINOT tyrimų laboratorijų sukurtos veikliosios medžiagos reguliuoja riebalų išsiskyrimą, valo odą ir naikina bakterijas.

Įvertinimas

Tik prisijungę vartotojai gali vertinti prekes
Vartotojų įvertinimas:
Ergonomika: - - -
Dizainas: - - -
Pateisinti lūkesčiai: - - -
Kaina / kokybė: - - -
 

Vartotojų komentarai

[ Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. ]

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!

Pasiteirauti apie prekę

© 2022 ELITSUN. Visos teisės saugomos.

Daugiau negu TIK el. parduotuvių nuoma: WebTrade