TRUSSARDI RIFLESSO 50 ml.

Trussardi Riflesso EDT 50 ml.

Tualetinis vanduo vyrams.

Vyriškas kvapas, kuris yra orientuotas į dominuojantį medienos natų kvapą. Tai itin subtilus ir vyriškas aromatas, tad tiks bet kuriam vyrui, noričiam pabrėžti savo vyrikšumą, charakterį bei energiją.

-Viršutinės natos: obuolys, greipfutas, bergamotė;

-Vidurinės natos: levanda, žibutės lapai, palergonija;

-Pagrindinės natos: tonka pupeles, mediena.

Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

Prekės kodas: TRUSSARDIRIFLESSO50
Įvertinimas: Nėra įvertinimo
Statusas: Yra prekyboje
39.99 €

Daugiau informacijos

Trussardi

Trussardi, jau galima nuspėti iš pavadinimo, yra italų mados namai, įkurti dar 1911 metais. Viskas prasidėjo nuo odinių pirštinių gamybos, kol 1970 m. gaminama produkcija buvo išplėsta ir joje atsirado papildomų odos gaminių. Devintajame dešimtmetyje bendrovė pradėjo kurti drabužius, džinsus ir kvepalus. Šiandien tai yra puikiai Europoje, Azijoje bei Šiaurės Amerikoje žinomas mados prekės ženklas. Kvapų pasaulyje jis užkariavo savo vietą po saule su išskirtiniu ir užburiančiu Trussardi ""Donna"" kvapu. Šį kvapą mados namai sukūrė savo veiklos 100-ųjų metinių proga. Šie mados namai, savo veikla, be abejo yra išskirtiniai. Jie kuria ne tik išskirtinius, kokybiškus gaminius, tačiau atsigręžia ir į kiekvieno mūsų pomėgius, laisvalaikį. Jie orientuojasi ne tik į madą, kuri turi išliekamąją vertę, tačiau ir šiandieninį visuomenės gyvenimą. Į laikinumą. Pasirinkę Trussardi mados namų kvepalus Jūs jausite itališką klasiką bei kokybę persipynusią su modernumu bei žaismingumu.

Įvertinimas

Tik prisijungę vartotojai gali vertinti prekes
Vartotojų įvertinimas:
Ergonomika: - - -
Dizainas: - - -
Pateisinti lūkesčiai: - - -
Kaina / kokybė: - - -
 

Vartotojų komentarai

[ Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. ]

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!

Pasiteirauti apie prekę

© 2020 ELITSUN. Visos teisės saugomos.

Daugiau negu TIK el. parduotuvių nuoma: WebTrade